BIRKMAN Method Gelişim Uygulamaları

Yönetici Gelişim Programları

BIRKMAN Method Gelişim Uygulamaları
Fiyat
:
6.500,00 TL + KDV
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Her Sey Yetenek ! - keşfetmek , seçmek ,ilham vermek
  Ayrıca kim olduğumuz ve bir is ortamında nasıl adapte olduğumuzdur YETENEK ....


  Birkman Method ile koçluk ve liderlik becerilerinizi bir yöentici olarak nasıl geliştirebilirsiniz?

  1950 lerden bu yana Yetenekleri keşfetmek,yönetmek ve potansiyeli açığa çıkarmak için bir gelişim aracı olarak kullanılmaktadır. 50 milyon rapor ve binlerce danışman ve global kurumiçi Birkman uzmanı ile Insan kaynağına dokunmaktadır.
  UCLA  ve SMU ( Singapur Management Unv)  de son 30 yıldır liderlik ve yönetici gelişiminde kullanılmaktadır.

  Birkman Method u neden Turkiye ye getirmeye karar verdik; çünkü dünyada bulunan pek çok   uygulama ve envanter icinde deneysel olan ve çevresel faktorleri kişilik ihtiyaçlarının beslenmesi ile birleştiren bir etkisi vardı.Tek bireysel değil bireyden takıma doğru verdiği davranışsal analiz ile organizasyonel gelişime yön vererek değişime olanaklar sağlıyor ve potansiyelin ortaya çıkması için bir koç aracı görevi görüyordu.Her değerlendirme yönteminde olduğu gibi kimin uyguladığı ve yorumladığı da önemli idi. Eğitimlerini 3 yıl boyunca tüm kullanmak isteyen danışmanlarımıza verdik. Şimdi sıra sizde ..

  Bu method ile yapılan uygulamalı yaralanma eğitimi kurumsal deneyimli uzman eğitmenler tarafından işe alım , danışmanlık , gelişim , liderlik ve koçluk yaparken süreçleri yönetmek üzere tasarlandı.

  Birkman raporunun geri bildirimle uygulaması kişinin motivatorlerini tanımlamayı, üretken davranışı ve bunu içeren ihtiyac analizine işaret eden stres davranışını yönetimini ve temel kisisel farkındalıkla koçluk tekniklerini birleştirebileceğiniz bir eğitimdir.

  Bu programın  amacı -Birkman Basics - ileri seviyede kariyer gelişimi için koçluk aracının nasıl kullandığını pratikde uygulamayı yorumlamayı kendi verilerini öğrenmek ve gelişime destek vermektir. Birkman danışmanı olmak için değildir.Birkman Danışmanlık eğitimleri için belli donemlerde merkezden akredite eğitmen Don Panton ile (Türkçe) programlar organize edilmektedir.

  Program neler içeriyor :

  * kişilik profilimiz ve gerçekten bizim için neyin önemli olduğu

  * Neden insanların istedikleri biçimde davranış sergiledikleri

  * Perfomansınızı ihtiyaclarınızı bilerek nasıl arttırabileğinizi

  * bu çözümleri eğitim ve kariyer gelişiminde – koçlukla nasıl kullanabileceğinizi ( koçluk soru kitleri)

  * iş hayatında başarılı olmalarında koçlukla kariyer desteğini nasıl verebileceğinizi

  Kimler katılmalı :

  * İlk önce kendine ait gelişim ve değerlendirme aracının faydalarını öğrenmek

  * Liderlik gelişimi ve potansiyelleri ortaya çıkarmaya destek veren herkes -eğitmenler, IK yetenek yönetimi ve gelişimi yöneticileri

  * Koçluk becerilerini geliştirme ve performans yönetiminde diyalogları yönetmek isteyen yöneticiler

  * Birkman aracını bir danışan olarak hizmetlerinde veya kurum içinde kullanmak isteyenler- uygulama orneklerini öğrenmek isteyenler

  * Program lideri: Dilek Er – Senior Birkman Danışmanı -Global akredite Profesyonel Koç ve Yönetici Danışmanı - Don Panton Learning Partner

  * Tarih : ----- kişiye ve gruplara özel yapılmaktadır.

  * Venue: Online  09:30 - 16:00

  ( Birkman koçluk raporu - 1 demo rapor ) Bu program 12 saat CCE olarak ICF den kredili talebe göre yapılabiliyor. Geçen sene kredili uygulamamız yapılmıştır.

  Katılım uygulamalı oldugu için sınırlıdır.

  Kayıt ve örnek rapor : info@ccaland.com  

  Bir sonraki eğitimlerin takvimi için guncelemeleri bu linkden takip edebilirsiniz.

  * CCATurkey - CCALand Turkçe Birkman aracının raporlarının tercümesini yapan ve Türkiye ye getiren ve ülkede ilk defa kullanıma açan , kulture uyarlamasına sponsor olan  firmadır. Enstrumanın  İngilizce ve diğer 24 dilde tüm raporları ile programlar içinde kullanımı ve danışmanlık hizmetini tüm dünyada vermektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.