CCALand Deneyim Tasarımı

Sizin için tasarlıyoruz :CCALand öğrenenlerin profiline odaklanan ve kisiselleştirilmiş bir yöntemle çalışır. Başarılı olmanız için değişen şartlara göre yanınızda olur. Harmanlanmış yöntem içeren programlarımız size koçluk ve mentorluk ustalığı ile uygun yapıyı kurarak istediğiniz modelinizi gerçekleştirmenizi sağlar.Her aşamada sizi destekler ve limitsiz seçenekler sunarak öğrenme ve gelişime alan açar.

Global Liderlik Programları ve Gelişim programları:


ccalandprogramflow.png (605 KB)


Her bir program  içinde uluslararası en guncel uygulamaları ve dünyanın her yerinde geçerli olan deneyimlerini beraberce tasarlıyoruz.

Bize gelen her istek için  bir tasarım seması ile donuyoruz.

Her bir programa bir proje yonetimi olarak ele alıp gecikmiş veya  verimliliği ölçüleyemeyen projeleri yatırımın geeriye dönüşünü hesaplıyoruz.

İster takım gelişimi ister kultur değişimi ister iç mentor yaratma prgramı hepsinde ilk adımımzı önce insan gcücünü tanımlamak ; profilleri öne çkıkartmak ve herkesi içine alan bir anlayışla ilerlemektir.

Birleşme ve satın almalarda hiç bir çalışanı ayırmadan yapılan insan kaynağı programlarında  bütüne odaklanıp derine dalıyoruz.

edu-lauton-TyQ-0lPp6e4-unsplash.jpg (7.19 MB)

Öğrenci Mentorluğu : 10 yıl önce lise sondan mezun edip unversite prgramı seçtiğimiz öğrencilerimzin bazıları geri geldiler yurt dısından yada mezun oldular ; şimdi de iş hayatına girdiler.
Hepsinimn bu heyacanlı yılalrında şahit olmak ve değer verdikleri yolda destek olmak buyuk mmenuniyet sağlamıştır.

Kimisi yanlış bölümden mezun olduguna inanırken kimisi uzun ve stresli mulakatlardan çok daraldığı için geçemedi bir başka hayat sınavında anne ve baba istediği tek şey olan mutlu olsunlar ama hedeflerine sahip çıksınlar teması ile birklikte sadece bir kaç seans olduk çünkü onlar öyle iyilerki hemen  kendilerine koçluk yaparak yolu buluverdiler.


Geçen yıllarda bilahassa ülkemizde profesyönel koçluk eğitmi alanlar iel yaprığımız  araştımalardan çıkan yolla bir yöntem geliştirdik;

NSPMETHOD :   Niyet - Secenek ve Seçimler - Plan ve Performans konisindeki değişik sırgulam . ve beyin vucut ilişkisini - norobilimin bize verdiği her seyi ele alan bir program oluştu. Her sen paylaşyıkça geri bildirimlerle geliştirldi ve devam ediyor.

EMCC - Mentorluk ve Koçluk Avrupa Derneğinde Global Dublin Kongresinde bir seans ta seminer olarak paylaşıldı.

Pek çok ulekden gelen yorumlarla gene yeni yılda geliştirldi ve devam ediyor.

nspmethodselfaware.jpg (2.92 MB)Koçluk KArtları :

Pek  çok alanda oldugu gibi ilk başlayanlara  ve danışan ile direk iletişimi daha güçlü yaomak isteyen danışman ve koçlara ait kartları kullanım açtık:


Caochingcards.JPG (1.38 MB)CCALand 


" being willing "

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.