Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler

 • Koçluğunuza etki  ve verimlilik Katmak : 

   Bir şefin bir ziyafet için mutfak aletleri vardır. Bir marangoz bir ev için çekiç ve ahşap vardır. Bir doktorun kalp sağlığını ölçmek için bir stetoskopu vardır.

  Aynı şekilde, koçların da  diğer insanların önemli amaç ve hayallere ulaşmalarına yardımcı olmak için kullanabilecekleri sözlü araçlar bulunur. Bu sözlü araçlardan biri  de “soru” dur. Hemen hemen her koçluk durumunda, daha fazla veya daha az başarı ile kullanılır. Bu web semineri “fark yaratan sorular” olarak adlandırılan bir ayrım getiriyor. Bu sözlü aracın nasıl odaklandığını koçtan nasıl uzaklaştırdığını ve müşteriye ait olduğu yere nasıl koyduğunu göreceğiz.

  Fark yaratan sorular kullanmanın, koçun söylemesi gerekeni değil, daha da önemlisi müşterinin şu anda duyması gerekeni incelemesine yardımcı olduğunu göreceğiz

  Baskı olmadan soıruları  dizebilmek hahiret iser;

  . Koçun  sorunun  kişiye iyi gelmesinden endişe etmesine gerek yoktur (bu, her koçun  zaman zaman endişe duyduğu bir şeydir). Bunun yerine, koç müşterinin kendi doğal parlaklığının devreye girmesine izin verebilir.

   

  Bu web seminerinde şunları yapacaksınız:

   

  Müşterilerinizle hemen kullanmaya başlayabileceğiniz yeni ve güçlendirici soru ve teknikleri keşfedin

   

  Müşterilerin dikkat odağını sorunlardan fikirlere, şüphelerden rüyalara, rasyonelleştirmelerden sonuçlara ve çatışmalardan burada yapmak için yaptıkları katkıya kaydırmaya nasıl yardımcı olabileceğini görün

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.