Hakkımızda

CCALand insan kaynağı potansiyelinin gelişimine koçluk ve mentorluk ilkeleri ile katkıda bulunan bir liderlik gelişim firmasıdır.
Bu  vizyon kapsamında yer alan hizmetlerde daha çok deneyim tasarımı yaratarak uzun soluklu sürdürülebilir çözümlerini  kurumlarla beraberce analiz eder ve tasarlar. 
CCALand batı spikolojisi ve norbilim modelleri ile doğu felsefesini deneyim ve  odak ile birleştirir.

Firmamızın  uzmanlığı farklı sektorlerdeki derin saha deneyimi ile oluşmuş , ICF kredili pek çok programa ve ulusarası eğitimlerle kurumsal kültür gelişimi , liderlik ve sürdürülebilir şirket performans gelişimini desenlemektedir.

CCALand şimdiye değin eğitimlerde 120 den fazla uzman danışman ve eğitmeni sertifkalandırmış ve 50 den fazla ulusal firma ve 10 dan fazla uluslarası firma ile çalışmıştır.

Uluslarası diğer ülkerlerde verdiğimiz yerler Almanya,Yunanistan,Kenya,Romanya, Amerika,Avustralya, Singapur ve Ispanya'dır.

CCALand bireysel ve kurumsal programlarında ilk önce kendine koçluk teknikleri ile igili alanda gelişime önemli olduğunu yaptığı araştırmalardan ve deneyimle NSPMethod aracını yaratmıştır.
Bu yöntemi dünyada pek çok yerde ve kongrelerde paylaşmıştır.

Hizmetlerimizden bazıları :
 
Mentorluk ve Koçluk Programları                                Online  ve harmanlanmış (modul 1-3)                      NSPMethod : Beynin çalışma prensipleri ile kendine koçluk 
                                                                                        Fast Track  Koçluk Sertifakası             

NSPMethod Choice (1).jpg (126 KB)           NSPMethod Choice (2).jpg (273 KB)                      NSPMethod Choice (3).jpg (251 KB)En önemli programlarımzıdan biri olan NSPMethod - beynin çalışma prensipleri üzerine geliştirilen ve pek çok araltırmadan sonra koçluk teknikleirnin kişilere katkısına dayanarak yaratılmış ; pek çok  firma ve kongrede paylaşılmıştır.


    #kendinekoçluk (1).jpg (486 KB)          #kendinekoçluk (2).jpg (516 KB)          #kendinekoçluk (3).jpg (362 KB)          #kendinekoçluk (4).jpg (417 KB)T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.