BIRKMAN Method Gelişim Uygulamaları

Birkman Takım Dimanikleri Analizi

BIRKMAN Method Gelişim Uygulamaları
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Her bir takım bireyinin takım içindeki Birkman analizleri doğrultusunda ; tüm takım için grup dinamikleri ve çalışma için analizini yetkinlik ve kişiliğe göre veren rapordur.

  Bir takım içindeki uyum ve kombinasyonların analizini , baskın karakter kişilklierin nerede yer aldıgını , sinerji için gerekli önerilerin ve gelişmelerin adreslerini detaylı bir biçimde raporlar ve takımdaki çatışma yönetimi ve stratejik planlama ve iletşimlerini geliştirmeyi sağlar.

  The Birkman Method® bilimsel olarak geliştirilmiş, gerek bireylerin kariyer gelişiminde gerekse kurumların insan kaynakları ve yetenek yönetiminde çok boyutlu ölçme ve değerlendirme sağlayan benzersiz bir sistemdir. Elde ettiği davranışsal, motivasyonel ve mesleki/organizasyonel veriyi bütünleştirerek, farklı durumlar ve şartlar altında kişilerin mesleki gelişimi ve başarısı için kullanılmasını sağlar. The Birkman Method, bireylerin ve çalışanların yetkinliklerinin geliştirilmesi, azami üretkenlik ve artan başarı için rol ve ilişkilerin uyumlandırılmasını sağlayan davranışsal analiz ve uygulama çözümüdür.

  Bu uygulama öncesinde kurumsal mail adresinize doğrudan Birkman International’ dan Birkman testine katılım daveti ve test linkiniz gelecektir.

  Birkman testi,

  - On-line olarak uygulanan,

  - 298 sorudan oluşan (250 adet doğru-yanlış, 48 adet çoktan seçmeli)

  - Yaklaşık 25-30 dakikada tamamlanan bir testtir.

   

  Her bir takım uyesi tamamlar ve daha sonra takım gelişimi atolyesi yapılır.

  Bu bir  deneyimlemedir.Takım koçluğu kapsamında uygulanır.

  Ayrıca hizmetlere bakınız.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.