BIRKMAN Method Gelişim Uygulamaları

Koçluk Yetkinlikleri Profili Analizi

BIRKMAN Method Gelişim Uygulamaları
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Koçluk ve Profil tipiniz

  Bu eğitim koçluk hizmetinde sizin nasıl bir profilde oldugunuzu Birkman degerlendirme yöntemini ile mesleki yetkinliklerle eşleştirerek uygulanır.

  Webinarda/yuzyuze Birkman metodun yapısını ve eger onceden raporunuz varsa kullanarak , yoksa testi bitirdikten sonra genel koçluk profil ozellikleri uzerinden ve gelişim alanlrından irdelemeler yapılarak uygulanır .

  Güçlü yönlerinizi ve nasıl bir seansda enerjinizi koruyacağınızı , bilgiyi ve methodlarda neye öncelik verdiğinizi , otorite biçiminizi , karar vermek hız ve tipinizi , itibar ve avatantaj kullanma ile soru sorma sanatsal yönlerini göreceksiniz.

  Aslında sadece kendiniz için tam farkındalıkla gececek ilk seansda , daha sonra değişim açısını ve hangi pratiklerle koçlukta becerilerinizi arttırabileceğinizi göreceksiniz. Ama belki de siz yapı olarak hiç koçluk yapmaya yatkın birisi değilsiniz , olabilir mi ?

  içerik :

  Birkman metodun tanımı ve koçluk uygulaması

  Birkman raporunuzun ana yorumlaması

  Kendiinizi bir koç olarak değerlendirmenizin nedenleri

  Belli alanlarda neler geliştirilebilir ve koç konumu için öneriler - reçete

  Danışanla iletişim biçiminizi ve farklı kişilerde yönetimi - 11 ayrı yetkinlik analizi ile işin tanımına ait yetkinlik bazlı uygulama

  Stress davranışınız ve nasıl yönetebileceğinizi

  Ana ihtiyaçlarınızı ve motivatorlerinizi

  Dah aönce yapılan uygulamalardan gözlemledik di ; bu eğitimle çok faydalı bir bilgilendirme ve gelişime adım atabileceğiniz bir uygulamadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.