BIRKMAN Method Gelişim Uygulamaları

Kariyer Analizi Raporu ve Gelişim uygulaması

BIRKMAN Method Gelişim Uygulamaları
Fiyat
:
8.500,00 TL + KDV
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Birkman Davranış Analizi ve Kişilik Analizi Raporu


  Bir kariyer adımı için ilk yapılması gereken kendini iyi bilmek ve gösterebilmek ise ,  özünden dönmeden bunu yapmak çok önemlidir.
  Insan hayatında köşe taşları olan yerlerde mutlaka kendine içe dönüşle bir silkelenme ve ona her bir değerlendirme veya iş görüşmesinde hazırlık için bu gereklidir.
  Kariyer dediğimiz süreç bizle beraber yaşar ve gelişir , her adım bize destek sağlar ve destek almamızı öngörür.

  30 yıllık profesyonel değişik sektör ve birimlerdeki deneyimle tek koçluk değil mentorluk da içeren bu paket sizin için kapıdan mutlu ayrılana kadar destek vermek üzere tasarlandı.

  İlk önce bilimsel bir analiz ile başlanıyor: 

  Bu raporda Yaşam stili  Analizi modulünde ilgi alanalrınızı ve davranış biçiminizi , ihtiyaç analiziniz ve ihtiyaçlar çevre koşullarında yer almadığında  Stres davranışı ve yönetimini bulabilirsiniz.

  Raporda öncelikli motivator ilgi alanlarınızı ve tercih edilen çalışma stilnizi , organizasyonel odakla beraber profesyonel güçlü yönlerinizi de içerek iekilde bilgiler sunmaktadır. Birkman Yaşam stil raporu meslek seçimindeki modulu da kapsamakatdır.

  Kariyer gelişimi için uygulanmaktadır.

  Birkman raporları tek başına değil akredite yorumlayıcıları ile beraber fayda sağlayan nitelikte detay içerikleri kapsamaktadır.

  Koçluk yöntemleri ile birlikte kişisel gelişim için yardımcı bir araç olarak kullanılmaktadır.

  Birkman.com dan rapor  hakkında ulasabilir;
  örnek rapor için istek yapabilirsiniz.


  Rapor bolumleri:

  Yaşam Stili Haritanız GERÇEK RENKLERİNİZİ KEŞFEDİN

  İLGİ ALANLARI  EN ÖNEMLİ İHTİYAÇLARINIZ

  GÜÇLÜ YÖNLERİNİZ VE İHTİYAÇLARINIZ:

  Burada kişisel ilişkileriniz, iş yaşamınızdaki güçlükler,düzenlemeler, karar alma süreçleri ve daha birçokları ile , yani kısacası gündelik yaşam ile nasıl başa çıktığınız ile ilgili bilgileri bulacaksınız. Aşağıdaki veriler bu faktörlerin ilişkisel alanlarda nasıl işlediğine dair anlayışızını derinleştirmenizi sağlayacak bilgileri verecektir. Genel Davranış Stiliniz, yani sizin en verimli davranış stiliniz veya doğal güçlü yanlarınız, hakkında bilgi ediniyorsunuz. Ama daha önemlisi, İhtiyaçlarınızın ideal çalışma ortamınızı nasıl belirlediğini ve bu ihtiyaçlar karşılanmadığında nasıl tepki verebileceğinizi görüyorsunuz. The Birkman Method® Güçlü Yönler ve İhtiyaçlar Raporu, kişisel profilinizi geliştirmenize ve aşağıdaki durumlar ile etkili şekilde başa çıkmanızı sağlayacak rehberliği sunar:

  • Bireysel ve gruplar ( duygular ile) ile ilişki kurmada • Programları, sistemleri, prosedürleri ve detayları kullanmada • Bireysel bağımsızlık, otorite ilişkileri ve çatışmaları çözmede • Sabır, harekete geçme ve karar almada • Güvenlik, teşvik ve risk almada • Çalışma ortamı gerginlikleri ve yaşam taahhütleri ile başa çıkmada

  Yorumlama ve ek seanslar için ayrıca menuden ilgili servisimize başvurabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.